HAKKIMIZDA

 

 

Kdz.Ereğli Sigorta Ltd.Şti. 2008 yılında Aksigorta ve Allianz gibi çok güçlü  sigorta şirketleri’nin acenteliğini alarak Kdz.Ereğli’de kuruldu.Her türlü sigorta hizmetlerini Aksigorta güvencesiyle sürdüren Kdz.Ereğli Sigorta 2012 yılında Allianz sigortanın da acenteliğini'de bünyesine katarak müşterilerine ikinci bir güvenceyi'de  sunmaktadır.

Gelişen sigortacılık sektörüyle birlikte müşterilerine yeni ürünler sunmayı hedefleyen şirketimiz ticari hayatta şirketlerin en büyük riski olan alacaklarını sigortalamak için alacak sigortası şirketlerinin en büyüğü olan ‘EULER HERMES’in acenteliğini almış ve müşterilerinin alacaklarını da sigorta altına almaya başlamıştır.

 

 

 

VİZYONUMUZ

 

Sektörümüzde müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını tümüyle karşılayan geniş kapsamlı ve, uluslararası standartlarda , organize olarak temelleri sağlam bir  müşteri ilişkileri  için  üzerimize düşen görevleri yerine getirirken, çağdaş anlamda kendini sürekli yenileyen lider bir kuruluş olacağız.'

 

MİSYONUMUZ

 


'Bizler, yaşamın sağlıklı ve güvenli yeniden üretimini sağlayan müşterilerimizin ihtiyacı olan temel önceliklerini  rekabetçi fiyatlandırmayla, zamanında teslim eden çözüm ve güven  ortağı olmak için varız.'

 

AMACIMIZ,

 

Biz dürüst, kararlı, programına bağlı, sorumluluğunun farkında ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas alan bir kuruluşuz.

Sektörümüzde bugün geldiğimiz noktada, bize inanan ve güvenen çalışanlarımızın ve müşterilerimizin katkılarının bilincindeyiz. İşimizi seviyoruz ve bulunduğumuz yerden daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu çalıştığımız alanın en iyilerinden olmak demektir. Dünya standartlarında bir işletmecilik hedefimizdir. Öğrenmeyi seviyoruz.

Sigorta  zincirinin en iyi halkalarından biri olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Hem iş hem özel yaşamımızda sevgi ve saygının örnek temsilcileri olarak kalmak en büyük emelimizdir. İnsanın yaşadığı ve çalıştığı her mekanın temelinde sunduğumuz hizmetlerin ve  ürünlerin sorumluluğunu taşımaktan gurur duyarız.

 

 Gülümseyen bir yüzün bizde yarattığı coşkunun dünyada hiç bir şeyle ölçülemeyeceğini biliyoruz.

Daima güleç yüzlü kalacak, çevremizde gülümseyen insanların olması için gereken her şeyi yapacağız.

Problemler ve olumsuzlukların olduğu bir dünyada her şeye olumlu ve çözümleyici yaklaşmak temel felsefemizdir. Bu bakış açımızla paranın alabileceklerinden fazlasına ve alamayacaklarının hepsine sahip olacağımıza inanıyoruz.

İşte bütün bu nitelikleri korumak ve geliştirmek bundan böyle temel çizgimizi oluşturacaktır.

 

 Kdz.Ereğli Sigorta Ltd.Şti Aracılık Hizmetleri